Sestā jūdze uzsāk jaunu tradīciju

Raksta attēls - Sestā jūdze uzsāk jaunu tradīciju Publicitātes foto

23.05.2018 / Parmuziku.lv

Latvijas titulētākā kantrīmūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas plūkusi laurus dažādos mūzikas festivālos Latvijā un ārzemēs, 16. jūnijā no plkst.16 Līgatnes pagasta LU atpūtas kompleksā “Ratnieki”, uzsākot pavisam jaunu tradīciju, ikvienu aicina uz kantīrmūzikas un grupas “Sestā Jūdze” mūzikas cienītāju kopīgu piedzīvojumu dienu, kas noslēgsies ar vērienīgu vakara koncertu “Tikai nedaudz man ļauts”.

Visas dienas garumā netrūks dažādu notikumu: latviešu zīmola “MAYRA” jaunās kantrī apģērbu līnijas modes skate, aizraujošas  pieaugušo radošās darbnīcas,  kopīgais  ugunszupas katls kovbojiem, izjāde ar zirgiem, līnijdejas, fotosalons ar dažādiem kovboju aksesuāriem, miera pīpe indiāņu vigvamā, orientēšanās senā kartē, apmeklējot “Ratnieku” dabas taku un daudz kas cits. Pasākuma apmeklētāju izklaidei būs iespēja ne tikai tikties, aprunāties, fotografēties ar grupas “Sestā Jūdze” dalībniekiem, bet arī  piedalīties dažādās humoristiskās aktivitātēs, neizpaliekot bez pārsteiguma balvām.

Pasākumu vadīs nenopietni nopietnais pasākuma vadītājs – aktieris  Imants Vekmanis, darbosies kantrī bufete, uzstāsies jaunā latviešu mūzikas grupa “ZELTA KNIEDE” un deju grupa “Lindy Swing”, bet vakara kulminācijā grupas “Sestā Jūdze” koncerts “Tikai nedaudz man ļauts”, kurā ikviens varēs dziedāt un dejot līdz pasaules kantrīmūzikas pērlēm  un grupas “Sestā Jūdze” zelta hitiem.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties “Biļešu Paradīze” kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv, biļešu cena iepriekšpārdošanā 15 EUR.

(Koncertā nav paredzētas sēdvietas. Bērniem līdz 11 gadu vecumam ieeja bez maksas. Grupu biļetes, papildjautājumi un viesnīcas numuriņu rezervācija pa tālr. +371 25455928).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!