Latviešu jaunā kantrī mūzikas cerība Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu

Raksta attēls - Latviešu jaunā kantrī mūzikas cerība Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu Publicitātes foto

30.11.2021

Latviešu jaunais kantrī mūzikas izpildītājs un dziesmu autors Edvards Strazdiņš, savas pirmās dziesmas sāka publicēt tikai šogad. Mūzikas straumēšanas vietnēs nonākusi jaunākā mūziķa dziesma “Dārzs”.

Dziesma stāsta par to, ka mēs visi esam vienreizēji, unikāli un neatkārtojami. Tādi, kādus mēs paši sevi izveidojam. Dziesmas mūzikas autors ir Edvards pats, bet vārdus sarakstījis Guntars Račs. Video veidojis producents Kaspars Kambars.

Edvards Strazdiņš: “Dziesma vēsta par to, cik mēs katrs esam unikāli, kad esam mēs paši. Mūsdienās ir svarīgi par to runāt, jo tik daudzi cilvēki, īpaši mani vienaudži, sevi salīdzina ar citiem. Tāpat kā dārzā katrs zieds ir savādāks, tā arī cilvēki visi nav vienādi. Mēs katrs esam apzināti ieplānoti, īpaši apdāvināti, un ar mīlestību nolikti šajā zemē no paša Meistara rokām. Paldies par spilgto vēstījumu dziesmas vārdu autoram.”

Dziesma tapusi sadarbībā ar studijas producentu Gintu Stankeviču, kurš producējis arī Edvarda iepriekšējos singlus “Dziesma par Kurzemi”, “Celties spārnos” un “Būt vienotiem”.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!