Foto: Ar skaļām ovācijām aizvadīts 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls 2017

Raksta attēls - Foto: Ar skaļām ovācijām aizvadīts 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls 2017 Publicitātes foto

12.07.2017 / Parmuziku.lv

Bauskas 19.Kantrī Mūzikas Festivālā 7. un 8. jūlijā Bauskas pilskalna estrādē pulcējās ļoti daudz apmeklētāju no Latvijas un ārzemēm, lai klausītos pašmāju un ārvalstu kantrī mūziķu uzstāšanos, baudītu festivāla draudzīgo gaisotni un priecātos par pilskalna skaistajām ainavām, kas ieskāva festivāla apmeklētājus.

Šogad visi festivāla apmeklētāji tika īpaši lutināti. Uz galvenās skatuves kāpa dziedātāji no Somijas, Lietuvas, Krievijas un Amerikas Savienotajām Valstīm (Danni Leigh no ASV, Laramie Band no Somijas, Klova & Belkin Band un Alvita no Lietuvas), kā arī pašmāju leģendārās grupas “Klaidonis”, “Dakota” un “Sestā jūdze”, grupa “Jauna diena”, Linita Mediņa & Band, Mārtiņš Jātnieks, grupa “Tālbraucēji”, Billy B and his Sonic Rockets, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš. Festivāls neiztika bez tradicionālā līnijdeju šova, bet pēc grupām abās dienās balli līdz rīta gaismai iegrieza DJ Andee. Latvijas mākslinieki pēc uzstāšanās saņēma skatītāju visskaļākās ovācijas par ko organizatoriem liels prieks – savējie tiek īpaši mīļi atbalstīti!

Jau otro gadu festivāla organizatori uz festivāla mazās skatuves dod iespēju uzstāties jaunajiem mūziķiem. Šogad festivālā uzstājās bērnu grupa “Preskonis”, Juris Gausiņš & Pakavrokam, Ingūna Zuika un grupa ”Versija”, Ārents - Ozols un draugi, Jānis Osis, grupa “Bekars”, kā arī īpašas ovācijas saņēma Country festivāla mūziķu Jam Session performance.

Kā jau katru gadu festivāla apmeklētājus priecēja Amerikāņu auto parāde. Bija arī CLAAS jaunāko traktoru izstāde un radošs konkurss uz vietas, kurā varēja laimēt mazo CLASS spēļu traktoriņu. Atsaucība bija ļoti liela! Bez šī visa īpaši ekskluzīva bija iespēja par īpašu cenu izlidot ar gaisa balonu virs festivāla norises vietas. Par šādu iespēju liels paldies festivāla sadarbības partnerim SKY Amazons un pilotei Ingai Ūlei.

Festivāla jaunums - pirms festivāla jebkuram bija iespēja piedalīties konkursā “Miss un Misters Kantrī Stils 2017” sadarbībā ar festivāla draugu, portālu Darugiem.lv. Šis konkurss apbalvoja visvairāk balsu saņēmušie kandidāti konkrētajā nominācijā, kas beigās tika īpaši sumināti uz festivāla lielās skatuves no festivāla lieldrauga, sadarbības partnera ZirguStallis.lv.

Nākamgad 20.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls būs vienlaikus ar Dziesmu un deju svētkiem – 6. un 7.jūlijs. “Arī desmit gadu jubilejā bija tādi pati situācija. Es par to neuztraucos. Esam nodrošinājuši visiem zināmu piedāvājumu, ko apmeklētāji novērtē, jo joprojām saņemam pozitīvas atsauksmes sociālajā vidē un personīgi par ko liels prieks! Nākamais gads, protams, ir īpašs. Plānojam piesaistīt māksliniekus no “augstākā plauktiņa”, lai par festivālu raisītu interesi arī ļaudīm no Skandināvijas, Polijas, Baltkrievijas un, protams, Baltijas un ne tikai!..” par iecerēm dalās festivāla galvenais organizators Mārtiņš Ruža.

Kā stāsta festivāla organizatori – nākamais gads būs ļoti īpašs, jo ir cilvēki, kas izteikuši vēlmi apkopot visus festivāla gadus un izdod 20.gadu grāmatu. Paši organizatori plāno izdot 20.gadu jubilejas disku un pēc festivāla apkopot arī 20.gades DVD ko, iespējams, prezentēt kādā no Latvijas televīzijām. Plāni un ieceres esot lielas, jo katru gadu gribot attīstīt un popularizēt to, kas organiski dzimis Bauskā – kantrī mūzika.

Īpašu paldies festivāla organizatori grib teikt saviem sadarbības partneriem – oficiālajam festivāla auto Nissan Norde, Latvijas Radio 2, portālam Apollo.lv, Draugiem.lv, Gjensidige, Sky Amazons, Claas, Mans Drēbju Skapis, Konekesko, Beam Electroux, Coca-Cola, attrademusic.lv, Communication Art, Bauskas Alum, laikrakstam Bauskas Dzīvei, kā arī Bauskas Domei.

Seko Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāla visām jaunākajām aktualitātēm www.countrybauska.lv.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!