Nedēļas nogalē norisināsies jau 19. Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls

Raksta attēls - Nedēļas nogalē norisināsies jau 19. Bauskas Kantrī Mūzikas Festivāls Publicitātes foto

03.07.2017 / Parmuziku.lv

7. un 8.jūlijā Bauskā uzstāsies daudzi mākslinieki no Latvijas, kā arī īpašie viesi - Danni Leigh no ASV, Laramie Band no Somijas, kā arī Zvero’Boy String band no Krievijas un Klova & Belkin Band no Lietuvas.

Bez iepriekš minētajām grupām uz festivāla skatuves uzstāsies tādas grupas kā -  Alvita (LT) un grupa Jauna diena, Linita Mediņa & Band, Mārtiņš Jātnieks, grupa Dakota, grupa Tālbraucēji, Billy B and his Sonic Rockets, grupa Klaidonis, grupa Sestā Jūdze, Aivars Birzmalis un Jānis Misiņš, kā arī būs tradicionālais līnijdeju šovs, bet pēc grupām abās dienās balli iegriezīs DJ Andee. Bez lielās skatuves būs arī mazā skatuve, kurā uzstāsies jaunās grupas. Visa festivāla programma pa dienām un laikiem pieejama šeit.

Kā jau katru gadu, arī šogad ir padomāts par visvisādām radošajām aktivitātēm pirms un arī pašā festivāla dienās. Pirms festivāla jebkuram ir iespēja piedalīties konkursā Miss un Misters Kantrī Stils 2017, kas pieejams portālā Draugiem.lv. Pēdējos pieteikumus gaidām šonedēļ, lai ceturtdien, 6.jūlijā paziņotu uzvarētājus nominācijas: Miss un Misters, kā arī Pāris/Ģimenes Kantrī Stils 2017. Balvās dāvanu kartes no festivāla atbalstītāja, kantrī stila veikala ZirguStallis.lv.

Kā jau katru gadu festivālu priecēs Amerikāņu auto parāde, būs arī CLAAS jaunāko traktoru izstāde. Protams, telšu pilsētiņa, tirdziņš, uzkodu bārs un neskaitāmas atrakcijas bērniem. Bērniem no 12 – 16 gadiem ieeja 3€, bet līdz 12 gadiem un invalīdiem ieeja bez maksas.

Šis viss un vēl daudz kas cits būs pieejams nu jau 19.Bauskas Kantrī Mūzikas Festivālā. Tev tur ir jābūt! Tiekamies 7. un 8.jūlijā Bauskā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!