Saules Festivāls arī šogad piedāvā veselīgu atpūtu visai ģimenei!

Raksta attēls - Saules Festivāls arī šogad piedāvā veselīgu atpūtu visai ģimenei! Foto: M. Plūme

11.07.2016 / Parmuziku.lv

Jau 3. gadu pēc kārtas, šogad no 22. līdz 24. jūlijam Ķeguma nov., Tomes pag. atpūtas kompleksā “Ievu līcis”, savu alternatīvu vasaras festivāliem piedāvā ‘’Saules festivāls’’.

‘’Atpūties citādi!’’ – ir nemainīgs festivāla organizatoru vadmotīvs. Festivāls piedāvā katram dalībniekam, katrai ģimenei piedalīties skaisto atmiņu veidošanā un iesaistīties dažādās aktivitātēs un darbnīcās, sniedzot iespēju visiem kopā atcerēties šīs dienas kā atpūtas pasākumu ķermenim un dvēselei!

Šogad, tāpat kā pērn, festivāls notiks Daugavas krastā – mūsdienīgajā atpūtas kompleksā ‘’Ievu līcis’’, tikai 50 km attālumā no Rīgas. Notikumu un aktivitāšu programma ir plaša un daudzpusīga, apvienojot pareizas elpošanas un jogas pamatus, cigun jeb iekšējās harmonijas un līdzsvara nodarbības, relaksāciju caur masāžu un gongu skaņām, nūjošanu, šaušanu ar loku, radošās dejas, hennas un pīņu darbnīcas, kā arī zaķīšu pirtiņas veidošanas lekciju, kurā dalībnieki varēs uzzināt, kā uzbūvēt pirtiņu no brīvā dabā pieejamiem materiāliem. Līdzīgi kā festivāla iepriekšējā gadā, būs pieejamas augsto virvju un klinšu kāpšanas aktivitātes, sadarbībā ar piedzīvojumu organizāciju ‘Lūzumpunkts’, kā arī Saules danču nodarbības, ar enerģijas pilniem latvju dančiem.

To visu caurvīs mūzika un vakara koncerti, kuros varēs baudīt Jāņa Aišpura (‘’The Sound Poets’’) , Riharda Zaļupes un Mikus Straumes priekšnesumus uz improvizētas dabas skatuves. Programmas noslēgumā uguns rituāls, lai atbrīvotos no visām ikdienas rūpēm.

Festivāla dalībnieks, mūziķis un komponists Rihards Zaļupe:

Šādā festivālā piedalīšos pirmo reizi, tādēļ tā būs ļoti interesanta pieredze ne tikai festivāla apmeklētājiem, bet arī man pašam. Es ceru, ka klausoties manu priekšnesumu visi varēs izbaudīt siltu vasaras vakaru un dabas maģiskumu mijiedarbībā ar manu mūziku. Dabas tēma manā mūzikā aizņem ļoti lielu daļu, tādēļ es ticu, ka dabas klātbūtne man tikai palīdzēs uzburt īstu vasaras atmosfēru.

Festivāla komanda ir īpaši padomājusi arī par jaunākajiem apmeklētājiem un viņu vecākiem. Lai atpūta varētu būt patiesi kvalitatīva, mazākie ģimenes locekļi varēs aktīvi rosīties auklīšu uzraudzībā. Pasākuma norises laikā tiks nodrošināta veģetārā virtuve. Galvenais festivāla pavārs dalīsies ar saviem profesionālajiem gatavošanas knifiem „Garšas skolā’’. Sajūtām bagātos mirkļus tvers un iemūžinās fotogrāfs, viens no pasākuma idejas autoriem, Mārtiņš Plūme.

Lai tiktu saglabāta īpaši draudzīga atmosfēra, festivālā tiks nodrošināts ierobežots vietu skaits, piedāvājot tikai 100 pasākuma biļetes.

Organizatori aicina interesentus pievērst uzmanību tam, ka pasākumā tiek organizēta tikai veģetārā virtuve un teritorijā netiks nodrošināta alkohola tirdzniecība vai atļauta tā lietošana. Kā arī pievērst uzmanību līdzi ņemajām lietām, lai festivāla apmeklējums izvērstos par skaistāko šīs vasaras notikumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!