Sākusies ierakstu pieņemšana Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons 2022”

Raksta attēls - Sākusies ierakstu pieņemšana Mūzikas ierakstu gada balvai  “Zelta Mikrofons 2022” Publicitātes foto

02.11.2021

No 1. novembra sākusies ierakstu pieņemšana Mūzikas ierakstu gada balvai “Zelta Mikrofons”. Ieraksti iesniedzami līdz 2. decembrim (ieskaitot). Vērtēšanai tiks pieņemti visi ieraksti, kuri ir izdoti laika posmā no 2020. gada 2. decembra līdz 2021. gada 1. decembrim.

Neskatoties uz saspringto laiku, pagājušajā gadā saņēmām rekordlielu pieteikumu skaitu - tika iesniegts 561 pieteikums, kas ir absolūts rekords visus 25 “Zelta Mikrofons” pastāvēšanas gadus.

Šogad balvas “Zelta Mikrofons” organizatori, biedrība “Latvijas  skaņu ierakstu producentu, izdevēju un izplatītāju apvienība” jeb LaMPA, lēmusi, ka mūziķi 2 pieteikumus uz “Zelta Mikrofons” balvu varēs iesniegt bez dalības maksas, bet par katru nākamo pieteikumu reģistrācijas maksa būs 25 Eur.

“No 1. novembra ar lielu nepacietību gaidīsim šogad tapušos ierakstus un, ņemot vērā LaIPA un citu organizāciju izsludinātās stipendijas un atbalstus mūziķu radošajai darbībai, mēs ceram uz ne mazāku ierakstu pieplūduma apjomu. Tomēr ceram, ka mūziķi izvērtēs, kuri ir konkurētspējīgākie ieraksti un piedāvās žūrijai izvērtēšanai labāko no radītā ar tikpat lielu entuziasmu kā pirms gada,“ stāsta LamPA valdes priekšsēdētāja un “Zelta Mikrofons” idejas autore un producente Elita Mīlgrāve.

Arī šogad aicinām mūziķus ierakstus iesniegt elektroniski, izmantojot kādu no failu apmaiņas serveriem, sūtot caur Omniva pakomātu vai iesniegt fiziskā formātā Latvijas Mūzikas Producentu Apvienības LaMPA birojā Rīgā, Aisteres ielā 11 (1. stāvā). Ierakstu iesniegšanas kārtība, pieteikuma anketa, nolikums un cita aktuālā informācija pieejama mājaslapā www.zeltamikrofons.lv.

Mūzikas ierakstu gada balva “Zelta Mikrofons 2022” ceremonija notiks 2022. gada 26. februārī.

Iesnieguma Anketa

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!