Sākas Amber Muse vasaras ballīšu sezona uz kuģa

Raksta attēls - Sākas Amber Muse vasaras ballīšu sezona uz kuģa Publicitātes foto

30.05.2017 / Parmuziku.lv

Burtiski pašā kalendārās vasaras sākumā, šo piektdien, 2.jūnijā, uz kuģa "Vecrīga" klāja notiks pirmā no trim Amber Muse’s Das Boot ballītēm. Ekskluzīvā četru stundu garajā ceļojumā pa Daugavu varēs tikt vien 150 cilvēki, jo vietu skaits uz klāja ir ierobežots. House un tech mūziku spēlēs Rīgas projekts Taran & Lomov, Samaan no Ziemeļīrijas un jaunais Holandes duets Cheese & Co. Atbalsta Metaxa.

“Pirmo Das Boot mēs aizvadījām pirms pieciem gadiem - 2012.gadā - un ir forši redzēt, cik plašam elektroniskās mūzikas fanu lokam šīs ballītes ir kļuvušas par tradīciju un spēcīgi asociējas ar vasaras sākumu,” stāsta Bogdan Taran un Max Lomov.

Bogdans un Makss visu pavasari ir cītīgi strādājuši studijā, un jūnijā viens no jaunajiem skaņdarbiem ar pseidonīmu Taran & Lomov tiks izdots uz četru treku relīzes no britu leibla W&O Street Tracks kopā ar britu house leģendas Terry Farley ierakstu. Tāpat vasarā viņi gatavo izdošanai savu EP pašu vadītajā skaņu ierakstu kompānijā Amber Muse. Ballītes setā būs dzirdami vairāki no jaunajiem darbiem.

Par citiem pasākuma Das Boot party dalībniekiem kļūs mākslinieki no ārzemēm. Viens no tiem - Samaan no Ziemeļīrijas, kurš tiecas spēlēt tehno skanējumu un kurš ballītei uz Daugavas ir apsolījies radīt sezonai atbilstošu noskaņojumu. Divi citi mākslinieki ir gados jauni holandieši Cheese & Co, kuri enerģētiski spēlē deep un house mūziku.

Uzkāpšana uz klāja sāksies 22:00, došanās ceļā no piestātnes 22:30 un reiss turpināsies līdz 02:00 (bez apstāšanās). Kuģis Vecrīga ir pietauvots pie Akmens tilta (pretī RTU).

Biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas on-line sākot no 7€ (+ komisija) vai uz kuģa Vecrīga. Tālrunis uzziņām +371 29 896 138.

Resident Advisor mājas lapā iespējams iegādāties biļetes uz visiem trīs gaidāmajiem Das Boot party vasaras sezonas pasākumiem. Cena 18 EUR (+komisija). Pasākuma datumi: 2. jūnijs, 22. jūlijs un 12. augusts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!