Pēterburgas art-klubs DOT rīkos ballīti Rīgā

Raksta attēls -  Pēterburgas art-klubs DOT rīkos ballīti Rīgā Publicitātes foto

02.05.2017 / Parmuziku.lv

Piektdien, 5. maijā, restorānā “Riga Sunset Lounge”, kas atrodas Andrejsalā, leibls Amber Muse uzņems Pēterburgas jaunās art-telpas DOT ballīti. Pagājušajā gadā tur uzstājās rīdzinieki Taran & Lomov, un tagad ar atbildes vizīti Rīgā, kulturālas apmaiņas ietvāros, ieradīsies šī kluba un leibla Tekstil Music dibinātāji – Deniss Šubins un Munt Berry. Iesildošo setu gatavo Elvi Soulsytems (House Purgatorio).

Rīdziniekiem, kas aktīvi klubus apmeklēja 2000-ajos, art-telpa DOT Sanktpēterburgā varētu atgādināt “Space:Garage”, kas, tāpat kā DOT, atradās vecā industriālajā telpā Vecrīgā. Pēterburgā uz telpu augšējo ziemas stāvu un vasaras jumtu ved šauras kāpnes, kur starp stāviem apmeklētājus sagaida post apokaliptiskas mākslas instalācijas, kas noskaņo īpašam garastāvoklim.

Uz bijušās ādas apstrādes fabrikas ēkas juma 2000 kvadrātmetru platībā, kas celta aizpagājušajā gadsimtā, projekta Tekstil Music realizē art-telpas koncepciju: papildus dīdžeju, dzīvo un elektronisko grupu priekšnesumiem, tiek veidotas izstādes, modes skates un meistarklases, tirdziņi un līdzīga veida kultūras sadarbības notikumi.

Atvēroties pagājušā gada vasarā, DOT uzreiz iekaroja savu vietu klubu pasaules kartē: tur ir uzstājies liels skaits slavenu elektronikas mākslinieku, kuru vidū: Timo Maas, Lena Popova, Tripmastaz, Junktion, DJ Spider, Eduardo Do La Calle, Mike Dehnert un citi.

Mākslas telpu izveidoja Denis Šubins un duets Munt berry (Pjotrs Uļjanovs, Arturs Katajevs) no Tekstil Music, kuri kopā strādā kopš 2010. gada – organizē pasākumus Sanktpēterburgā, Maskavā, Kazantipā un citās Krievijas pilsētās, ar lielu dīdžejinga pieredzi tehno un house mūzikā. Pirms diviem gadiem viņi sāka izdot savu videopodkāstu Tekstil Music, un, pateicoties tam, komandā ir uzņēmuši daudz jaunus radošus cilvēkus. Uz leibla Amber Muse Rīgas ballīti (kurā, starp citu, Denis Šubins pirms gada izdeva singlu ar pseidonīmu Shmix), viņi atvedīs DOT noskaņojumu un enerģiju.

Pasākums DOT Showcase notiks restorāna Sunset Lounge telpās Andrejostas ielā 2 K-9 (Andrejsalā), kur tiks uzstādīta Premium klases Britu zīmola Void Acoustics skaņu sistēma. Šī zīmola skaņa ir uzstādīta tādos vadošajos klubos visā pasaulē kā Sankeys un DC10 Ibizā, Studio 338 Londonā, Tresor Berlīnē un citur. Skaņu sistēmas nodrošina autorizētāis Void Acoustics pārstāvis Latvijā, firma Real Audio.

Pirmās biļetes iepriekšpārdošanā pieejamas Resident Advisor par 5 €: www.residentadvisor.net/event.aspx?958276 . Pie ieejas līdz 01:00 biļetes par 7 € (ja būs pieejamas), vēlāk 10€. Studentiem ar ISIC/RSU līdz 01:00 ieeja 5 € (ja būs pieejamas biļetes).

Atbalsta: XL Energy drink, Real Audio, Mapuche Vecrīga, www.pmtm.lv, DanceRadio.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!