Rokgrupas Pussy Rock debijas singls Broken Strings Airplane

Raksta attēls - Rokgrupas Pussy Rock debijas singls Broken Strings Airplane Publicitātes foto

30.09.2015 / Parmuziku.lv

Latvijas rokmūzikas grupa Pussy Rock nodod klausītājiem savu pirmo singlu Broken String Airplane no gaidāmā debijas albuma.

Dziesmas vēstījums skar ikvienu, jo stāsta par cilvēku personīgajām ambīcijām, kas liedz sasniegt mērķus. 

Grupas debijas singls un vēlāk izrietošais albums nav vienīgais jaunums. Klausītājus vēl šogad plānots priecēt arī vizuāli. Jau notikuši pirmie filmēšanas darbi pie grupas debijas videoklipa.

Grupa ar provokatīvo nosaukumu Pussy Rock izveidota 2013. gadā. Paši puiši saka, ka grupā ir pieci talantīgi skaņraži, kurus vieno mērķis radīt kvalitatīvu un jaudīgu mūziku- Kristaps Vegners (vokāls, ģitāra), Krišjānis Radziņš (bungas), Māris Drīksna (ģitāra), Normunds Brokāns (ģitāra) un Rihards Rikmanis (bass). 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!