Grupa “Rockin’ June” izdod pirmo dziesmu

Raksta attēls - Grupa “Rockin’ June” izdod pirmo dziesmu Publicitātes foto

03.12.2018 / Parmuziku.lv

Grupa “Rockin’ June” izdod savu pirmo dziesmu “Skats No Malas”. Mūzikas autori ir Mārtiņš Elsiņš un Edgars Roļskijs, savukārt dziesmas tekstā izmantota Ievas Nikoletas Dāboliņas dzeja. “Skats No Malas” ir smeldzīga poproka dziesma, ar melanholijas piesitienu.

Dziesma “Skats No Malas” rosina cilvēkus uz pārdomām par savu vietu dzīvē, liek pārdomāt savu ikdienu. Vidusdaļā sagaida pavērsiena punkts – neziņa par to, kas notiks tālāk un kurp dzīves ceļš aizvedīs. Melodiskos piedziedājumus nomaina agresīvākas ģitāras pasāžas, kas simbolizē dažādas cilvēka emocionālā sakāpinājuma stadijas.

Grupas “Rockin’ June” sastāvā ir Mārtiņš Elsiņš (basģitāra, vokāls), Edgars Roļskijs (soloģitāra, bekvokāls) un Aldis Mercs (bungas). Dziesmas “Skats No Malas” aranžējumu veidoja un ierakstu miksēja Edgars Roļskijs. Kompozīcija tika ieskaņota 2018. gada oktobrī.

Dziesmu var noklausīties  "Spotify", "iTunes" un citās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, kā arī atrast Youtube.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!