Rokgrupa INQOGNITO pārsteidz klausītājus ar dziesmu „Negaiss”

Raksta attēls - Rokgrupa INQOGNITO pārsteidz klausītājus ar dziesmu „Negaiss” Publicitātes foto

21.01.2019 / Parmuziku.lv

Klajā laista rokgrupas „INQOGNITO” dziesma „Negaiss”.

Dziesma ir par neprātu cilvēka galvā, kurš rodas pretrunīgu domu sadursmes rezultātā. Skumjas mijās ar prieku, sāpes ar labsajūtu, izmisums ar eiforiju, nogurums ar pacilātību un tam visam pa vidu mūzika, mīlestība, darbs, sekss -  lietas, cilvēki un notikumi, kas mūs ikdienā piepilda, līdz kādā brīdī norit jaudīga uzņemto emociju izlāde.

„INQOGNITO” darbojas jau kopš 2015. gada un izpilda pašu radītu rokmūziku latviešu valodā. Šobrīd grupas sastāvā muzicē Māris Purnis, Kristaps Baķis, Edgars Zelčāns un Artūrs Račinskis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!