Purple Negative izdevuši debijas albumu "SOAP"

Raksta attēls - Purple Negative izdevuši debijas albumu "SOAP" Purple Negative. Publicitātes foto.

02.12.2018 / Parmuziku.lv

27.Novembrī Rīgas alternatīvās rokmūzikas censoņi Purple Negative izdevuši savu debijas EP – SOAP.

Purple Negative ir jauna alternatīvā rokgrupa no Rīgas, kas kopā spēlē nu jau mazliet vairāk par gadu. Ar Elīzu Daini pie vokāliem/ritma ģitāras, Robertu Gromovu pie vadošās ģitāras, Kārli Pūķi pie basa un Emīlu Lapiņu pie bungām, grupa savos skaņdarbos apvieno visai interesantu rokmūzikas buķeti, kas koncertos neļauj nostāvēt mierā. Līdz šim blice ir laidusi klajā divus singlus – pērn izdoto “Poison Ivy” un pirms divām nedēļām attieksmes pilno “Your Ignorance”, aktīvi arī uzstājoties vietējās Rīgas un pie-Rīgas koncertvietās.

Purple Negative debijas EP SOAP tapis laika sprīdī no šī gada Augusta līdz Oktobrim. Īstenā DIY manierē, četras jaunās dziesmas savā guļamistabā ierakstījis un miksējis grupas ģitārists Roberts Gromovs. Jaucoties starp īsteni grūvīgu blūzroku skaņdarbā “SOAP”, eksistenciālisma mākto “Escaping My Identity”, uz mošpitu izaicinošo “Disposable” un progresīvo balādi “Misplaced”, Purple Negative debija izskan kā apliecinājums grupas spējai ieturēt dažādību savās nokrāsās.

Jaunais albums dzirdams Spotify un citās straumēšanas vietnēs. Grupa Decembrī uzstāsies:
14. Decembrī – Emergenza konkurss (bārs “Republika”);
22. Decembrī – Melno Cepurīšu Balerija, Jelgava.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!