Rokgrupa B Optimist dodas "Atpakaļ mājās"

Raksta attēls - Rokgrupa B Optimist dodas "Atpakaļ mājās" Ekrānšāviņš no video

18.09.2018 / Parmuziku.lv

B OPTIMIST piedāvā atmosfērisku videoklipu dziesmai „Atpakaļ mājās”, kas ir viens no grupas mierīgākajiem skaņdarbiem. Tas iekļauts iepriekš izdotajā mini albumā „Kopā”, kas ietvēra arī singlus „Starp simtiem” un „Lodes”.

Dziesma „Atpakaļ mājās” ierakstīta Valmierā, „Hodila records” studijā. Ierakstīja, miksēja un producēja Arnis Račinskis. Māsterēja Andis Ansons. Mūzikas un teksta autori: B OPTIMIST. Video: Gatis Levins.

Mini albumā „Kopā” iekļautās dziesmas caurvij vienots stāsts par satikšanos, ilgošanos, mirkļa izbaudīšanu, avantūrām un sevis piepildījumu. Katra dziesma veltīta kādai no šīm sajūtām un dzīves notikumiem. Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās. Šobrīd apvienība strādā pie jauna materiāla. Jaunumiem un aktuālajiem koncertiem var sekot grupas Facebook lapā un mājaslapā.

Rokgrupa B OPTIMIST izveidota 2013. gadā Ogres novadā, Suntažos. Četri jaunieši Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa un Roberts Lonerts spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!