Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu "Nāku katru nakti"

Raksta attēls - Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu  dziesmu un videoklipu "Nāku katru nakti" Publicitātes foto

04.06.2020

Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu "Nāku katru nakti" no septembrī gaidāmā trešā studijas albuma. Pēc 2019. gada koncertiem bagātās vasaras grupa devās studijā, lai ierakstītu jaunu materiālu. Pilnmetrāžas albums nāks klajā šī gada septembrī.

„Paliec pie manis kā paliek kalni” – „Nāku katru nakti” ir dziesma par to, ka mums svarīgi cilvēki un notikumi turpina dzīvot atmiņās. Video: B OPTIMIST un Gatis Levins (īpašs paldies Olgai Levinai). Paldies plates.lv! Mūzika un teksts: B OPTIMIST. No 4. jūnija dziesma pieejama populārākajās straumēšanas platformās.

Iepriekš grupa izdevusi pirmo vēstnesi „Otro siržu veikaliņš” no topošā trešā studijas albuma, kā arī minialbumu "Kopā" un debijas albumu „B OPTIMIST”. Līdz šim deviņām dziesmām radīti videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!