Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu dziesmu un videoklipu "Kaut nedaudz kā tu"

Raksta attēls - Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā jaunu  dziesmu un videoklipu "Kaut nedaudz kā tu" Publicitātes foto

12.08.2020

Rokmūzikas trio B OPTIMIST piedāvā vasarīgu dziesmu un videoklipu "Kaut nedaudz kā tu". Šī dziesma būs daļa no septembrī gaidāmā trešā studijas albuma.

„Ja vien es varētu kaut nedaudz būt kā tu” – šoreiz par cilvēkiem mums līdzās, kurus apbrīnojam un kuriem vēlamies līdzināties. Video: B OPTIMIST un Gatis Levins (īpašs paldies Annai Levinai, Andrim Zariņam un Leonam Bračam). 

Pēc 2019. gada koncertiem bagātās vasaras grupa devās studijā, lai ierakstītu jaunu materiālu trešajam studijas albumam. No tā grupa jau izdevusi divas dziesmas – „Otro siržu veikaliņš” un „Nāku katru nakti”.

Iepriekš izdots arī minialbums "Kopā" un debijas albums „B OPTIMIST”, kā arī desmit dziesmām radīti videoklipi. B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Grupa izveidota Ogres novadā, Suntažos. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika ir dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!