Nostalģiski un personiski – B OPTIMIST publicē dziesmu un video „Tie būsim mēs”

Raksta attēls - Nostalģiski un personiski – B OPTIMIST publicē dziesmu un video „Tie būsim mēs” Publicitātes foto

20.10.2022

Rokmūzikas trio B OPTIMIST laiž klajā trešo singlu „Tie būsim mēs”. Tā ir dziesma no topošā piektā studijas albuma, kuru plānots publicēt vēl šogad vēlā rudenī. Dziesmai „Tie būsim mēs” tapis arī videoklips, kurš ir jau piecpadsmitais video grupas vēsturē.

Šoreiz dziesmas un video pamatdoma ir ikdienā nemanāmais laika ritējums – dzīve, kas straujiem soļiem rit mūsu acu priekšā, un, tikai uz brīdi apstājoties un atskatoties, varam novērtēt, cik strauji mainās laiks, pasaule un mēs paši. Videoklipā mijas kadri ar grupas dalībniekiem tagad un pirms vairākiem gadiem. Senākais klipā izmantotais kadrs ir no 2004. gada. „Tie bijām mēs, tie būsim mēs” – tas ir vēl viens atgādinājums novērtēt to, kas mums ir un kur mēs ejam.

Mūzika un teksts: B OPTIMIST. Video: Valters Levins, Kristaps Bērziņš, Gatis Levins, Roberts Levins. Īpašs paldies Rihardam Vecvagaram. No 20. oktobra dziesma pieejama populārākajās straumēšanas platformās. Koncertēt grupa plāno atsākt nākamā gada sākumā, kas sakritīs arī ar grupas 10 gadu jubileju.

B OPTIMIST spēlē enerģisku un emocionālu rokmūziku latviešu valodā kopš 2013. gada. Šī gada aprīlī grupa izdeva pirmo singlu „Akvareļos”, savukārt jūnijā – otro singlu „Mēles” no topošā piektā studijas albuma. 2020. gadā izdots albums „Visur skan”, kā arī akustiskais albums „Turpinies!” ar tautasdziesmu vārdiem. Debijas albumu „B OPTIMIST” grupa izdeva pirms septiņiem gadiem, kam sekoja minialbums „KOPĀ”. B OPTIMIST ir: Valters Levins, Roberts Levins, Linards Liepa. Grupas mūzika dzirdama Spotify, Bandcamp, iTunes, Youtube un citās straumēšanas vietās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!