Kāpēc Robijs Vilijamss iemaldījās Latvijas Radio?

Raksta attēls - Kāpēc Robijs Vilijamss iemaldījās Latvijas Radio? Foto: Publicitātes foto

08.04.2015 / Parmuziku.lv

Otrdienas vakarā pēc sava koncerta Arēnā Rīga britu dziedātājs Robijs Vilijamss (Robbie Williams) apmeklēja Latvijas Radio 1. studiju, kur kopā ar Rīgas Tehniskās Universitātes vīru kori Gaudeamus iedziedāja divas dziesmas.

Pagaidām par šo sadarbību ir zināms ļoti maz - vien tas, ka ierakstītas divas kompozīcijas un tās tiks publicētas 2016. gadā.

Kora diriģents Ivars Cinkuss atzīst, ka Robiju pirmo reizi sanāca satikt tikai ieraksta laikā, jo uzaicinājums sadarboties saņemts vien pirms dažām dienām, otrajās Lieldienās. Korim tā esot bijusi pilnīgi jauna pieredze, tāpat kā dziedātājam - izrādās, ka viņš pirmo reizi esot sadziedājies ar vīru kori. Vienu dziesmu Gaudeamus esot iedziedājuši atsevišķi, savukārt otru kopā ar megazvaigzni.

Šī sadarbība bija iespējama pateicoties koncertaģentūrai FBI, kurai mūziķa menedžments palūdzis atrast kādu kori Baltijas valstīs. Koncerta organizatoru izvēle krita par labu Gaudeamus, un nu mums atliek vien gaidīt, ar ko tas viss rezultēsies.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!