Koris “Sõla” ar koncertu svinēs desmit gadu jubileju

Raksta attēls - Koris “Sõla” ar koncertu svinēs desmit gadu jubileju Publicitātes foto

09.02.2017 / Parmuziku.lv

Latvijas Kultūras akadēmijas jauktais koris “Sõla” aicina uz lustīgo un nebēdnīgo Valentīna dienas koncertprogrammu desmito jubileju, kas tiks svinēta koncertā “Daudz laimes!” 14. februārī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē.

Kora mākslinieciskais vadītājs Kaspars Ādamsons: “Šī ir viena no kora mīļākajām un noturīgākajām tradīcijām jau desmit gadu garumā. Šogad – jubilejas reizē – skanēs divas dziesmas no katras līdzšinējās Valentīna dienas koncertprogrammas. Šā gada dziesmu virknējums ir raibs un skanīgs, gluži kā mīlestība, kas neatstāj vienaldzīgu, pārsniedzot robežas un ierastās normas.”

Koncerts būs ieturēts pazīstamā Latvijas Televīzijas apsveikuma raidījuma “Daudz laimes!” stilā, proti, tiks lasītas apsveikuma vēstules un veltītas dziesmas jubilāriem. Pirmajā koncerta daļā savus sveicienus sūtīs koristi, savukārt otrajā daļā apsveikuma vārdus sev mīļajiem varēs veltīt koncerta apmeklētāji.

“Daudz laimes!” koncertā viesosies četri atsaucīgi un profesionāli kora muzikālie draugi – Dmitrijs Tarasovs (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra), Viesturs Samts (sitaminstrumenti) un Jānis Miltiņš (taustiņinstrumenti).

Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs un tīmekļa vietnē bilesuparadize.lv. Cena pirmajām 370 biļetēm – 7,00 EUR, pēc tam – 10,00 EUR.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!