Roberto Meloni savu programmu „La Dolce Vita” velta Latvijas dāmām

Raksta attēls - Roberto Meloni savu programmu „La Dolce Vita” velta Latvijas dāmām Publicitātes foto

08.02.2018 / Parmuziku.lv

2018. gada martā savu jauno soloprogrammu „La Dolce Vita” (Saldā dzīve), kas veltīta Latvijas dāmām, prezentēs klausītāju iemīļotais dziedātājs Roberto Meloni jeb vienkārši Roberto.

Aktieris un pasākumu vadītājs no Sardīnijas Roberto Meloni 2001.gadā samainīja saulaino Tirēnu jūru pret vēso un miglaino Baltijas jūru, lai īstenotu savu bērnības dienu sapni – kļūt par populāru dziedātāju. Viņš bija plānojis Latvijā uzkavēties tikai vienu gadu, taču palika uz ilgiem 15 gadiem. Palika, lai kļūtu par gaidītu viesi visos Latvijas pasākumos.

Jautrais, interesantais, harizmātiskais dziedātājs jau ir divas reizes paguvis pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā „Eirovīzija”, un ir pierādījis, ka šķērslis viņam nav ne latviešu, ne krievu valoda, un ir gatavs runāt ar jebkuru cilvēku viņa valodā! 

Roberto par sevi stāsta:

Kad dziedi, tu sūti kādu vēstījumu cilvēkiem, un ir svarīgi mūziku izlaist caur sevi, pašam izbaudīt emocijas, lai klausītāji uztvertu izpildījuma jēgu. Pat privātos vakaros vai bufetēs cilvēki klausās mani. Jā, viņi runā, dzer, vai pat kaut ko ēd, bet es ne tikai vienkārši stāvu ar mikrofonu – es staigāju pa zāli, veidoju kontaktu ar auditoriju un mēģinu iedziļināt viņus savā mākslā.

„Man nav sapņu par nesasniedzamām lietām,” Roberto turpina. „Piemēram, es nesapņoju par mieru visā pasaulē un arī netiecos kļūt par Latvijas prezidentu. Šodien es gribu būt siltumā un saulē, bet globāli – būt veselam, ceļot pa pasauli un redzēt savus mīļotos cilvēkus laimīgus.”

Savā jaunajā koncertprogrammā „La Dolce Vita” Roberto iekļāvis gan tādus nevīstošus itāļu hītus kā Domeniko Modunjo „Volare”, Adriano Čelentano „Confessa” ,„Susanna”, „Amore No”, Toto Kutunjo „L'Italiano Vero”, gan pasaules hītus Konsuelo Velaskesa „Besame mucho”, Adeles „Rolling in the Deep”, Boba Merila „Mambo Italiano”, gan arī dziesmas no paša repertuāra „Love is Tango”, „Questa Notte”, „Tā esi tu”, „Paslēpes”. Koncertus kuplinās šova grupa „Le carousel” ar dažādām dejām un krāšņiem tērpiem.

Koncerti notiks:

7.martā Valmieras Kultūras centrā

8.martā VEF Kultūras pilī

10.martā Alūksnes Kultūras centrā

Biļetes var iegādāties „Biļešu Paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!