"Das Boot" ballītē spēlēs Roberto Rodriguez

Raksta attēls - "Das Boot" ballītē spēlēs Roberto Rodriguez Publicitātes foto

19.07.2017 / Parmuziku.lv

Uz kuģa "Vecrīga" klāja 22. jūlijā norisināsies jaunā "Das Boot" ballīte, kuru rīko mūzikas leibls "Amber Muse". Pasākuma hedlaineris būs somu dīdžejs un producents Roberto Rodriguez.

Roberto Rodriguez ir dzimis Helsinkos, kur jau vairākus gadus ir muzikālais direktors lielākajā Somijas radiostacijā, kura ēterā raida elektronisko deju mūziku, – "Bassoradio". Viņš darbojas uz muzikālās skatuves kā producents un dīdžejs kopš 1987. gada, tā kā pelnīti var uzskatīt sevi par veterānu. Rodriguez kontā ir vairāk nekā 50 oriģinālas relīzes un 60 remiksi leibliem "Compost", "Freerange", "Delusions Of Grandeur", "Room With A View", "FINA" un "Eskimo".
 
Papildu dīdžeja un producenta darbam Roberto Rodriguez jau trīs gadus vada savu mūzikas leiblu "Serenades". Ar tādu pašu nosaukumu ir arī viņa iknedēļas radio šovs "Bassoradio". Lielā pieredze ļauj piepildīt viņa setus ar muzikālām pērlēm – gan vecām, gan jaunām. Turklāt šajā vasarā producents ir atjaunojis live trio "Acid Kings" darbību, spēlējis festivālā "Turku Modern" kopā ar Derrick May un virknē citos projektos.
 
Pie dīdžeju pults Roberto Rodriguez atbalstīs Taran & Lomov un Judzhen. Rīdzinieki Taran & Lomov jūnija beigās laida klajā jaunu skaņdarbu "Error" ietekmīgajā britu skaņu ierakstu leiblā W&O Street Tracks, bet jūlijā gatavojas izdot trīs jaunus ierakstus savā skaņu ierakstu izdevniecībā "Amber Muse Records". 
 
Uzkāpšana uz klāja "Das Boot party" 22. jūlijā sāksies 22:00, izbraukšana no piestātnes 22:30, reiss ilgs līdz 02:30 (bez pieturvietām). Kuģis Vecrīga ir pietauvots pie Akmens tilta (pretim RTU). 
 
Biļetes iepriekšpārdošanā internetā vai uz kuģa Vecrīga, informācija par biļetēm pa tālruni: +371 29 896 138. Pie ieejas, (ja būs brīvas vietas), – biļešu cena 15 €. Kuģa ietilpība: 150 cilvēki.
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!