Roberto ar jauno programmu pagarina vasaru

Raksta attēls - Roberto ar jauno programmu pagarina vasaru Publicitātes foto

13.09.2018 / Parmuziku.lv

Svētdien, 16. septembrī, plkst. 15 Talsu tautas namā savu jauno izklaidējošo programmu “Cik laba dzīve!” atklās mūziķis un TV šovmenis Roberto Meloni.

Daudz humora, atklāti stāsti par dzīvi starp Latviju un Sardīniju, dziesmas, kurām dziedāt līdzi un patiesi pozitīvs garastāvoklis - tas veido jaunās programmas saturu. Īpaši šai programmai Roberto ir iestudējis dziesmu ciklu kopā ar talantīgo dziedātāju Kristīni Ozoliņu - “Al Bano un Rominas Paueres zelta dziesmas”. Roberto un Kristīnes duetā skanēs populārās dziesmas “Felicita”, “Liberta” u.c. Kopā ar solistu programmā muzicēs instrumentālā grupa pianista Anatolija Livčas vadībā.

Nav brīnums, ka ārā, lai arī ir rudens, ir gandrīz tikpat silti kā vasarā - tas ir tāpēc, ka mēs koncertējam,

teic Roberto Meloni.

Programma “Cik laba dzīve!” vēl izskanēs 5. oktobrī Jūrmalas kultūras centrā, 13. oktobrī Cēsīs CATA kultūras namā, 21. oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā, 25. oktobrī Jelgavas kultūras namā un 27. oktobrī Krustpils kultūras namā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!