Roberto velta dziesmu Sardīnijai un Latvijai

Raksta attēls - Roberto velta dziesmu Sardīnijai un Latvijai Publicitātes foto

11.05.2021

Līdz ar siltā gadalaika iestāšanos dziedātājs Roberto Meloni nāk klajā ar jaunu singlu “Es ievēlos”, kurā viņš pauž savas jūtas pret abām savām zemēm – Sardīniju un Latviju.

“Tās ir manas domas un jūtas pret abām valstīm, kuras man ir vienlīdz tuvas,” atklāj Roberto. “Dziesmā pieminētas manā ikdienā klātesošās lietas, objekti, kas veido manu mīlestību – Vecrīga, Milda no Brīvības pieminekļa, Latvijas saulrieti. To visu dziesmas tekstā izdevās ielikt Anatolijam Livčam, kurš mani ļoti labi pazīst.”

Pianists Anatolijs Livča ir ne vien jaunās dziesmas “Es ievēlos” vārdu, bet arī mūzikas autors un producents. Studijas ierakstā Edija Gņedovska vadībā piedalījās arī Edgars Kārklis (dūdas), Ēriks Upenieks (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra), Miķelis Vīte (bungas) un Kristīne Paņko (piebalsis).

Jaunās dziesmas pirmā klausītāja esot bijusi Roberto mamma Gavina, kura ik dienu dēlu vēro Rīga TV24 raidījumā “La Dolce Vita ar Roberto”. “Tā kā šajā ierobežojumu laikā nevaru bieži ceļot pie mammas, šī dziesma ir vēl viena iespēja viņai nodot savas emocijas. Mammai jaunā dziesma ļoti patika, un tas man nozīmē daudz,” teic Roberto.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!