Rihards Bērziņš izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Rihards Bērziņš izdod jaunu singlu Ekrānšāviņš no video

17.10.2018 / Parmuziku.lv

Jaunais dziedātājs Rihards Bērziņš klausītājiem nodod singlu "Aiz durvīm".

"Tu nezini, kas tev ir dots, līdz to esi pazaudējis. Kad tas ir noticis, jācer, kad nav par vēlu pazaudēto atrast," īsi un lakoniski par dziesmu saka Rihards Bērziņš.

Dziesmas mūzikas autors ir Juris Ludženieks, vārdu autori Rihards Bērziņš un Juris Ludženieks, producents Kristaps Krievkalns, bet MIX un MASTER veidojis Armands Treilihs. "Aiz durvīm" ierakstā piedalījušies arī Artis Orubs ( sitaminstrumenti), Ēriks Upenieks ( ģitāra) un Gunārs Toms Narbuts ( basaģitāra).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!