NeimoM laiž klajā debijas albumu Juku Gadi

Raksta attēls - NeimoM laiž klajā debijas albumu Juku Gadi Grupa NeimoM. Publicitātes foto.

03.12.2018 / Parmuziku.lv

Atzīmējot savas pastāvēšanas pirmo gadadienu, indie grupa NeimoM 25. novembrī klausītāju vērtēšanai nodod debijas albumu Juku Gadi. Tajā iekļautas 11 dziesmas, no kurām singli On My Way, 31. janvāris un Juku gadi jau kādu laiku dzirdami radiostacijās.

Dziesmu autors un grupas solists Mārtiņš Neimanis norāda: “Šis albums ir personisks un godīgs - tajā nav vietas nepatiesībām. Albums iezīmē kādu laika periodu no manas dzīves, un tas sastāv no atmiņām, pārdzīvojumiem, novērojumiem un ikdienas. Bet tas nav konceptuāls albums. Katra dziesma ir atšķirīga, un katrai ir savs vēstījums, bet visu kopumā caurstrāvo ticība tam, kad viss nokārtosies.” Tieši tādēļ arī albumam, tāpat kā tā tituldziesmai izvēlēts nosaukums – Juku Gadi, kas simbolizē aizejošos, haotiskos gadus. Viss albums, pārstāv indie mūzikas žanru, un tajā atrodamas gan nelielas sintpopa vēsmas, gan psihodēliskas noskaņas,  gan garāki ģitāru solo. Ieraksts tapis 2017. gada augustā, guļamistabā.

Albums pieejams vietnē Bandcamp.

NeimoM kā viena cilvēka projekts ir aktīvs vairākus gadus, tomēr līdz šim parādījies tikai Youtube un Soundcloud vietnēs. Šobrīd projekts attīstījies līdz grupai četru cilvēku sastāvā – Mārtiņš Neimanis (vokāls, ģitāra, taustiņi), Jānis Kašs (ģitāra), Sandis Elsts (bass) un Ansis Mežsargs (bungas).

Juku Gadi prezentācijas koncerts notiks 8.decembrī plkst. 22:00 bārā Lokal House. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!