Rassell un Aivo Oskis piedāvā dziesmu 80. gadu stilā

Raksta attēls - Rassell un Aivo Oskis piedāvā dziesmu 80. gadu stilā Albuma vāciņš

06.12.2018 / Parmuziku.lv

Duets izdevis jaunu skaņdarbu, kas veidots līdz šim abiem nepierastā skaņējumā.

''Ikdienā strādājot ar mūsdienu mūziku, dažreiz gribas atpūtināt ausis un paklausīties kaut ko mierīgu no agrās bērnības un bieži vien tās ir 80. gadu dziesmas. Man patīk seriāls ''Stranger Things'', 80. gadu sci-fi filmas ar kurām es augu un tā laika estētika, tāpēc gribējās uztaisīt arī pašam kaut ko tādā stilā, ko mūsdienās sauc par synthwave vai retrowave. Tā ir mūzika priekš nostaļģijas mīlētājiem un sapņotājiem,'' stāsta Rassell, kurš ir dziesmas ''Naktī'' autors un producents.

Singla animēta stila dizainu ir veidojis mākslinieks Elvijs Vanags. Dziesma ''Naktī'' ir pieejama vietnē Bandcamp, kā arī lielākajās mūzikas straumēšanas platformās Spotify, iTunes, Deezer u.c.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!