Rīgā uzstāsies poļu ortodoksālā metāla apvienība Batushka

Raksta attēls - Rīgā uzstāsies poļu ortodoksālā metāla apvienība Batushka Publicitātes foto

05.10.2018 / Parmuziku.lv

19.oktobrī klubā Melnā Piektdiena īpaša šova ietvaros ar pārsteiguma elementiem viesosies poļu metālisti Batushka.

Grupa dibināta 2015.gadā un viņu pirmais CD «Yekteníya VII» nebija pamanīts. Savukārt debijas albums «Litourgiya» kļuva par sensāciju un ir izpelnījies pašas atzinīgākās atsauksmes no metāla pasaules grandiem, tostarp Metal Observer.

Kolektīva Batushka nosaukums ir tieša atsauce uz pareizticīgo baznīcu, kā arī apvienības dziesmu tekstos rodamas tiešas atsauces uz liturģiskajiem dziedājumiem, tomēr par kristīgā metāla pārstāvjiem uzskatīt viņus nevar. Tieši otrādi, pareizticīgo draudi bijuši par iemeslu, kāpēc nācies atcelt koncertus gan Krievijā, gan Baltkrievijā.

Par grupas dalībniekiem zināms maz, publiski gan tiek minēts, ka tie visi esot labi zināmu metāla grupu mūziķi. Zināmas nojausmas gan ievieš fakts, ka, piemēram, grupas lietas menedžē poļu slavenākās black metal grupas Behemoth pārstāvis.

Koncerta sākums plkst.20:00, klubs atvērts no plkst.19:00. Biļetes pieejamas mājaslapā www.ticketshop.lv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!