Klubs "Melnā Piektdiena" atklāj jaunu sezonu ar grupas "Wintersun" koncertu

Raksta attēls - Klubs "Melnā Piektdiena" atklāj jaunu sezonu ar  grupas "Wintersun" koncertu Publicitātes foto

05.09.2017 / Parmuziku.lv

Rīgas faniem būs iespēja baudīt jauno albumu "The Forest Seasons".

Piektdien, 15.septembrī, klubā „Melnā Piektdiena” (Rīgā, Brīvības gatvē 193c) ar sengaidīto koncertu uzstāsies somu kolektīvs "Wintersun".

"Wintersun" ir somu melodiskā death metal grupa. Grupas stilā meistarīgi sakausēti melodiskā death metal, power metal un folka elementi. Kā stilistiski līdzīgas grupas var minēt "Norther", "Ensiferum", "Children of Bodom".

Kolektīvu 2004. gadā dibinājis vokālists un ģitārists Jari Maenpa (Jari Mäenpää,ex-Ensiferum) un bundzinieks Kais Hahto (Kai Hahto). Kopīgi viņi ierakstīja demo CD "Winter Madness". Debijas albums ar nosaukumu "Wintersun" nāca klajā 2004. gada septembrī, ierakstu kompānijas "Nuclear Blast Records" paspārnē. Pēdējos piecus gadus fani gaidīja studijas albuma "Time" (2012) otrās daļas izdošanu, bet grupa sāka darbu pie cita projekta, un šā gada jūlijā izlaida jaunu albumu "The Forest Seasons", kura tapšanai iedvesmu smēlušies dzimtenes Somijas dabas krāšņumā un varenībā.

Biļetes var iegādāties internetā.


ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!