Crowbar atgriežas Latvijā

Raksta attēls - Crowbar atgriežas Latvijā

20.06.2018 / Parmuziku.lv

Svētdien, 1.jūlijā klubā Melnā Piektdiena viesosies sludge metal mūzikas pārstāvji no ASV - apvienība Crowbar.

Kolektīvu 1988.gadā ASV Luiziānas štata Ņūorleānas pilsētā dibināja mūziķis Kirks Vindšteins (Kirk Windstein) uz savas vecās grupas Shell Shok pamatiem. Tas ietekmēja arī mūzikas skanējumu, kā rezultātā daudzās kompozīcijās var dzirdēt hardcore un punk stilu iezīmes. Grupa plašāku popularitāti ieguva tikai 1993. gadā, kad viņi bija izdevuši otru albumu Crowbar. Togad kolektīvs pieteica sevi plašākam klausītāju lokam, parādoties mūzikas kanāla MTV rubrikā Headbanger’s Ball. 

Grupa izdevusi vienpadsmit studijas albumus, no kuriem pēdējais – The Serpent Only Lies  izdots 2016.gadā sadarbībā ar izdevniecību "E1 Music". Rīgā kolektīvs viesosies tūres The Serpent Only Lies ietvaros, kurš esot īpašs ar basģitārista Toda «Sexy T» Strenža (Todd “Sexy T” Strange) atgriešanos grupā. Tods no Crowbar aizgāja 1999.gadā, bet tagad ir atgriezies gatavs kopā ar Vindšteinu, bundzinieku Tomi Bārkliju (Tommy Buckley) un ģitāristu Metu Brensonu (Matt Brunson) virzīt Crowbar uz tālākiem panākumiem.

«Tods palīdzēja izveidot Crowbar, tādēļ viņa atgriešanās ir ļoti svarīga man un arī mūsu faniem. Lieliska ir sajūta, kad viņš ir kopā ar mums uz skatuves. Tā ir jauna iedvesma un palīdz grupu padarīt stiprāku.», uzskata Kirks Vindšteins.

Koncerta sākums plkst.20:00. Biļetes nopērkamas vietnē www.ticketshop.lv .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!