Rīgā notiks pianisma zvaigžņu meistarklases

Raksta attēls - Rīgā notiks pianisma zvaigžņu meistarklases Jānis Romanovskis / Gribuvasaru.lv.

13.06.2017 / Parmuziku.lv

No 2. līdz 4. jūlijam Rīgā notiks pianisma zvaigžņu Dmitrija Baškirova un Andreja Osokina atklātās meistarklases. Jaunie pianisti tiek aicināti pieteikties meistarklasēm un 100 eiro vērtai stipendijai iesūtot sava izpildījuma video ierakstus līdz 19. jūnijam.

Pēc lielās intereses un augstā jauno mūziķu līmeņa Andreja Osokina meistarklasēs šoziem, pianists vēlas turpināt dalīties ar savām prasmēm un zināšanām ar jaunajiem pianistiem, tāpēc uz Rīgu aicinājis arī pasaulslaveno pedagogu Dmitriju Baškirovu, lai veidotu kopīgas meistarklases.


Dmitrija Baškirova izpildītājmākslinieka un pedagoga karjera ir teju piecas desmitgades bagāta. Viņš savus klausītājus un audzēkņus pārsteidz ar svaigu, neordināru skatījumu uz skaņdarbu interpretācijām. Uzstājoties prestižākajos koncertnamos, Baškirovs sadarbojies ar vairākiem pasaulē slaveniem diriģentiem, tajā skaitā Gidonu Krēmers.


Savukārt Andrejs Osokins no sava tēva, profesora Sergeja Osokina, mantojis unikālas klavieru pedagoga spējas. Pēc Londonas Karaliskās Mūzikas akadēmijas absolvēšanas un pedagoga kvalifikācijas iegūšanas, viņš atgriezies Latvijā, kur līdzās aktīvai koncertdarbībai arvien biežāk viņa darbības sfērā parādās meistarklašu sniegšana Latvijā un ārvalstīs.

Pieteikties dalībai meistarklasēs un stipendijai iespējams “Aira Laiviņa Aritsts” oficiālajā mājaslapā: www.airalaivinaartists.com

Taču kā skatītāji meistarklases var apmeklēt visi interesenti bez ieejas maksas.

Ieskatam video no iepriekšējajām Andreja Osokina meistarklasēm Mūzikas namā «Daile»:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!