Osokins ļaujas jutekliskai dejai uz skatuves (VIDEO)

Raksta attēls - Osokins ļaujas jutekliskai dejai uz skatuves (VIDEO) Publicitātes foto

05.04.2017 / Parmuziku.lv

Andrejs Osokins ļauj ielūkoties vienā no amerikāņu mūzikas izrādes «Pēc pusnakts / after midnight» jutekliskākajiem numuriem - viņa dejai ar horeogrāfi Gabiju Bīriņu.

Daudzi izrādes skatītāji Cēsīs un Liepājā bija pārsteigti, cik jutekliska ir šī dziesmas versija klavieru skanējumā un manas partneres Gabijas Bīriņas izteiksmīgajā dejā, tāpēc nolēmām iemūžināt šo mirkli video ierakstā,

pats pianists stāsta par savu izvēli.

Osokins izpilda Džordža Geršvina slaveno kompozīciju neparastā aranžijā, tajā ievijot arī 20. gadsimta klaviermūziku, turklāt, viņš to spēlē ar vienu kreiso roku, bet ar pārējo ķermeni ļaujas maigai un provokatīvai dejai ar partneri.

Izrādē «Pēc pusnakts / after midnight» skanēs arī Reja Čārlza, Kola Portera kompozīcijas un dziesmas no Merilinas Monro, Ninas Simones, Ellas Ficdžeraldas un Džūlijas Londonas repertuāra. Osokins kopā ar dejotāju Gabiju Bīriņu, dziedātāju Katrīnu Gupalo, sitaminstrumentālistu Elviju Endeli un video mākslinieku Jāni Romanovski atklās rotaļīgās zemapziņas spēles un visslēptākās fantāzijas bezmiega naktī.

Klātienē šo neparasto dziesmas «The man I love» versiju būs iespējams baudīt jau šo sestdien, 8.aprīlī plkst. 17:00 un 20:00 Mūzikas namā «Daile».

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!