Andrejs Osokins jaunajiem pianistiem sniegs bezmaksas meistarklases

Raksta attēls - Andrejs Osokins jaunajiem pianistiem sniegs bezmaksas meistarklases Foto: Jānis Romanovskis, gribuvasaru.lv

21.12.2016 / Parmuziku.lv

Līdz 27. janvārim iespējams pieteikties pianista Andreja Osokina bezmaksas meistarklasēm 25.februārī. Meistarklases tiek organizētas, lai komunikācijā ar pasaules slaveno pianistu Andreju Osokinu topošie mūziķi ne tikai celtu savu profesionālo līmeni, bet arī smeltos iedvesmu un iedrošinājumu savai profesionālai izaugsmei, kā arī gūtu motivāciju un pieredzi dalībai meistarklasēs un konkursos pēc savas iniciatīvas arī turpmāk.

Meistarklašu nobeigumā notiks klātesošās auditorijas saruna ar Andreju Osokinu, kurā visiem klausītājiem un meistarklašu dalībniekiem būs iespēja ielūkoties pianista karjeras tapšanā un specifikā, kā arī uzdot sev interesējošus jautājumus par šo tēmu.

Savukārt 25.februāra vakarā Mūzikas namā "Daile" notiks Andreja Osokina šīs sezonas vienīgais solokoncerts Rīgā, kurā tiks prezentēts arī pianista pirmais studijas soloalbums "Dedication" ("Veltījums"), kas tapis sadarbībā ar lielāko Polijas mūzikas ierakstu kompānijas "DUX Recording Producers’’. Solokoncertā tiks atskaņoti latviešu komponistu - Jāzepa Vītola, Volfganga Dārziņa un Artura Maskata, kā arī pasaules klasiķu Johanesa Brāmsa, Morisa Ravēla un Sergeja Prokofjeva skaņdarbi. Katrs meistarklašu dalībnieks iegūs trīs ielūgumus uz solokoncertu, kā arī soloalbumu "Dedication" ar autogrāfu.

Andrejs Osokins ir pasaules nozīmīgāko pianistu konkursu – A. Rubinšteina Starptautiskā pianistu konkursa Telavivā, M. Longas un Ž. Tibo starptautiskā pianistu konkursa Parīzē, Līdsas Starptautiskā pianistu konkursa un Karalienes Elizabetes Starptautiskā pianistu konkursa Briselē laureāts. Latvijas Lielās Mūzika Balvas 2008 laureāts koncertējis kopā ar neskaitāmiem izciliem pasaules orķestriem.

Spilgtākie pēdējā laika notikumi Andreja koncertgrafikā ir uzstāšanās leģendārās Eiropas zālēs - Berlīnes filharmonijā, Konzerthaus Berlin, Alte Oper zālē Frankfurtē un La Verdi zālē Milānā, sadarbība ar diriģentu Vladimiru Fedosejevu un Latvijas Nacionālo Simfonisko orķestri, vērienīgā koncertizrādes "100 GADI AR PIAFU" divpadsmit koncertu tūre kopā ar Katrīnu Gupalo, Amerikāņu mūzikas izrādes ''PĒC PUSNAKTS / after midnight'' izveidošana, kā arī grandiozais Trīs Osokinu Jaungada koncerts Latvijas Nacionālajā Operā, kuru translēja Vācijas internettelevīzija ‘'Klassik.TV'' .

Pieteikuma anketa un papildus informācija par meistarklasēm atrodama Aira Laivina Artists oficiālajā mājaslapā: https://airalaivinaartists.com/masterclasses/.

Meistarklases varēs apmeklēt visi interesenti bez ieejas maksas. Biļetes uz Andreja Osokina solokoncertu iespējams iegādāties Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!