REZarin sadarbojoties ar vokālistu Dave Thomas Junior laiž klajā jaunu dziesmu

Raksta attēls - REZarin sadarbojoties ar vokālistu Dave Thomas Junior laiž klajā jaunu dziesmu Ekrānšāviņš

06.10.2015 / Parmuziku.lv

Pašmāju producents un dīdžejs REZarin, sadarbojoties ar vokālistu Dave Thomas Junior no Apvienotās Karalistes un ierakstu kompāniju Enhanced Music, laiž klajā dziesmu un videoklipu ar nosaukumu About You!

Videoklipa scenāriju un režiju veicis REZarin. Klipa filmēšana norisinājās Vecrīgā.

''Rīgas skats un skaistās Vecrīgas ēkas, vēsturiski saglabājies bruģis ir kā radīts, lai to attēlotu videoklipā visai pasaulei, mums ir ko parādīt un kāpēc filmēt ārzemēs, ja pie mums ir visskaistāk?'' saka dīdžejs.

REZarin, jeb īstajā vārdā Rūdolfs Elvis Zarinš ir Latvijas dīdžejs, kurš jau iemantojis sava veida popularitātijauniešu vidū. Viņš tuvākajā laikā piedalīsies arī pasākumu sērijā SMOG!, kas norisināsies visās lielākajās Latvijas pilsētās.

Dave Thomas Junior ir dziedātājs no Londonas, kurš šobrīd dzīvo Ņujorkā. Mūziķis izdevis trīs albumus. Viņa dziesmas ir izmantotas seriālos kā Brothers and Sisters, Revenge, Vampire Diaries, filmās 17 Again, Playing for Keeps un dažādās reklāmās.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!