Reperis Zemsegu Pasaule piedāvā video dziesmai "Krusa"

Raksta attēls - Reperis Zemsegu Pasaule piedāvā video dziesmai "Krusa" Publicitātes foto

27.01.2016 / Parmuziku.lv

Repa izpildītājs Zemsegu Pasaule plašākai auditorijai piedāvā videoklipu singlam „Krusa”, no viņa gaidāmā debijas albuma „94”.

Reperis saka, ka dziesmas tematikā aktualizētas tādas sabiedrībā augošas problēmas kā narkotikas, azartspēļu atkarība, nāve, kriminālā pasaule. Apskatīts arī, kādā veidā tās ietekmē izpildītāja draugus un skar personīgo dzīvi.

Pats izpildītājs par dziesmu stāsta: „Domāju, ka daudziem, tāpat kā man, ir apnicis dzirdēt dziesmas bez satura, jestrus klubu grāvējus un provinces bengerus, kuri tiek stumti pilnām karotēm klausītāja ausīs. Šī dziesma ir kā ceļojums uz elli un atpakaļ. Ceļojums uz maniem dziļākajiem prāta nostūriem. Svarīgi ir tas, ko var paņemt no ceļojuma atpakaļ.” 

Videoklipu filmēja un montēja Dāvids Stūrmanis, kurš iepriekš veidojis videoklipus Ozolam, rolandam če un citiem. Dziesma ierakstīta un apstrādāta studijā „Dirty Deal Audio”. Par muzikālo noformējumu parūpējies PRIMESTAR BEATS.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!