ERKILS un ELEMENTS izdod savu pirmo mūzikas video klipu

Raksta attēls - ERKILS un ELEMENTS izdod savu  pirmo mūzikas video klipu Publicitātes foto

29.04.2016 / Parmuziku.lv

Ēriks Jaunpaulis (ERKILS) un Oskars Oinass (ELEMENTS) pēc 3 gadu sadarbības, laiž klajā dziesmas “Pamati” video klipu. Video klipā redzami Kandavas skati, ko, kā apgalvo paši mūziķi, vietējie īsti nebija novērtējuši.

“Šī dziesma, ir par atgriešanos dzimtenē, kurā ir mūsu pamati visam. Esot mājās, pārņem siltas sajūtas, bet tai pašā laikā, kā ciemiņš paša zemē, jo tā apziņa, ka ne uz palikšanu, neļauj izbaudīt katru sekundi,” stāsta dziesmas autori.

Runājot par nākotnes plāniem, ERKILS un ELEMENTS turpina muzikālo sadarbību un strādā pie jauniem, interesantiem projektiem. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!