Reperim Reiss pirmais singls no jaunā albuma

Raksta attēls - Reperim Reiss pirmais singls no jaunā albuma Publicitātes foto

16.10.2015 / Parmuziku.lv

Novembrī hip hop mākslinieks Reiss izdos savu otro studijas albumu #Eskapism. Šodien klausītāju vērtējumam tiek nodots pirmais singls Mett Promm.

Mūziķis atzīst, ka šobrīd eksperimentē ar savu muzikālo skanējumu un stilu, nebaidoties izkāpt no formāta rāmjiem. Reiss mērķis ir radīt haotisku un tai pat laikā interesantu mūziku ikvienam Latvijas klausītājam. 

Albums Escapism EP pie klausītājiem nonāks 5. novembrī. 

Bruno Rejs Corns jeb Reiss ir 18 gadus vecs hip hop māklinieks, kurš šajā žanrā darbojas jau vairāk nekā trīs gadus. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!