Reiss apglabā sevi klipā ar nosaukumu ‘’Mēs Nomirsim Kopā’’ (VIDEO)

Raksta attēls - Reiss apglabā sevi klipā ar nosaukumu ‘’Mēs Nomirsim Kopā’’ (VIDEO) Ekrānšāviņš

14.12.2016 / Parmuziku.lv

14. Decembrī mūziķis Reiss ir izlaidis otro videoklipu no sava nesen izdotā albuma ‘’Kad Kuģi Apledos’’ dziesmai ‘’Mēs Nomirsim Kopā’’. Dziesmas pavadijumu producējis lielu atzinību guvušais krievijas producents ‘’Monte Molotov’’.

"Šī dziesma attaino pašu galveno albuma domu, strīdu starp mākslinieka un parastā vidējā cilvēka prātu. Videoklipam cauri vijās scenārijs kuru var saprast katrs cilvēks dažādi, un galveno ideju mēs atstāsim klausītāja ziņā,” par dziesmu izsakās izpildītājs.

Izpildītāja iepriekšējais mini-albums’’ Escapism EP‘’ tika nominēts iekš Zelta Mikrofona nominācijā ‘’Labākais Hip-hop albums’’, kā arī iepriekš dzirdēts jau plašākai publikai skandalozajā LR5 raidījumā „#PieliecPunktu”, kur ieņēma trešo vietu,.  

Dziesmas ieraksts/apstrāde: Kārlis Indrišonoks, video/montāža: Jānis Smukšs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!