Repa mākslinieks Eliots izdod ilgi gaidīto soloalbumu

Raksta attēls - Repa mākslinieks Eliots izdod ilgi gaidīto soloalbumu Publicitātes foto

14.06.2021

Eliots ir atstājis daudz ietekmes Latvijas repa skatuvē - savulaik darbojies apvienībā PKI kopā ar Arturu Skuteli, Ansi Kolmani un Edavārdiem, joprojām aktīvi ņem dalību projektā "Singapūras Satīns". Pēc ilga pārtraukuma beidzot publikas ausis ir sasniedzis jauns repa veterāna albums - “Stulbais reps”.

Pēdējā Eliota solorelīze - miksteips "Stāvvieta" - gaismu ieraudzīja tālajā 2010. gadā. Vairāk nekā dekādi ilgie sevis kā solomākslinieka meklējumi beidzot ir rezultējušies ar vienpadsmit dziesmu izlasi, kurā apvienotas pārbaudītas vērtības un jauni skanējumi.

“Kāpēc “stulbais”? Laikā, kad es ar to sāku nodarboties, reps reti kuram likās “gudra” izvēle. Reperus neviens neuztvēra nopietni, un bieži vien tam bija pamatoti iemesli. Manuprāt, bez kārtīgas pašironijas devas nevar uztaisīt ne baudāmu mākslu, ne “prikolu”. Es cenšos taisīt abus vienlaicīgi,” albuma saturu komentē Eliots.

Albumā piedalās arī citi repa mākslinieki - Eliota grupas biedri no “Singapūras Satīna” Jānis Krīvēns, jeb Krivenchy, kā arī Kristaps Strūbergs jeb SUSHI TAKEOUT, xantikvariāts no jaunās repa apvienības “Banda Banda”, kā arī divi Eliota ilggadējie biedri un veterāni repa gaitās Melikols un Ansis Kolmanis, pazīstams ar skatuves vārdu ansis. Divi pēdējie, kā arī xantikvariāts dzirdami albumā iekļautajā singla “Labenieks” g-mix versijā, kas kalpo par albuma “bonus track”.

Pavadījumus dziesmām veidojuši tādi latviešu bītmeikeri kā NiklāvZ, SUSHI TAKEOUT, KayJay, Teacha, kā arī rolands če. Albuma galvenais producents ir rolands če, taču roku pie tā skanējuma vietām pielikuši arī Ansis Kolmanis un SUSHI TAKEOUT. “Stulbā repa” vizuālo identitāti un albuma vāciņu veidojusi māksliniece Terēze Strādniece.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!