Singapūras Satīna dalībnieks izdod solo singlu “Labenieks”

Raksta attēls - Singapūras Satīna dalībnieks izdod solo singlu “Labenieks”

03.08.2020

Latvijas repa “supergrupas” dalībnieks Lielais Launags (zināms arī kā Eliots) nupat fanu vērtējumam nodevis otro singlu no gaidāmā solo albuma.

Dziesma "Labenieks" ir nitrometāna piepildīts “bangers”, kam augstus apgriezienus garantē Eliotam raksturīgie “piedūrieni” un dziesmas producenta Rolanda Če veidotais lieljaudas muzikālais pavadījums.

“Par iedvesmu šīs dziesmas tapšanā es no sirds vēlos pateikties vlogerim Jānim Belēvičam, kurš iegājis manu paziņu loka mutvārdu folklorā ar tādiem izteicieniem kā “labenieks, čavenieks, papēt’ dziļāk” utt. Mani garlaiko slavenības un influenceri ar savu glancēto dzīvesveidu. Mani iedvesmo ierindas cilvēki, kuri, neskatoties uz mazāk privliģēto stāvokli, tomēr uzdrīkstas veidot saturu un radīt “prikolus”, kas kļūst par kultūras ikonām. Tajā pašā laikā dziesma stāsta par manām personīgajām sajūtām,” dziesmas tapšanas impulsus izskaidro Eliots.

Dziesma "Labenieks" būs iekļauta Eliota gaidāmajā solo albumā, kas dienasgaismu ieraudzīs vēlāk. Dziesma šobrīd ir pieejama visos lielākajos straumēšanas servisos un populārajā video platformā "YouTube".

Jauku dienu vēlot, Juris "Eliots" Štrāls

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!