Industrijas Ziņas

"Singapūras Satīns" piedāvā motivējošu videoklipu "Ej vēl tālāk / MOTREPS"

Raksta attēls - "Singapūras Satīns" piedāvā motivējošu videoklipu "Ej vēl tālāk / MOTREPS" Ekrānšāviņš

22.06.2016 / Parmuziku.lv

Uz Rīgas ainavas fona ar gaišu skatu nākotnē!

Hiphopa apvienība "Singapūras Satīns", kas jūnija sākumā izdevuši otro albumu "Slazdo vai mirsti", pieejams bezmaksas lejupielādei grupas mājaslapā. Dziesmai "Ej vēl tālāk / MOTREPS" radīts videoklips. MOTREPS nozīmi grupa skaidro Facebook profilā:

30. jūnijā "Singapūras Satīns" uzstāsies klubā Coyote Fly, bet 15. jūlija pēcpusdienā kāps uz Festivāla Positivus Palladium skatuves.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!