EDAVĀRDI izdod jaunu dziesmu "BĒDĪGS"

Raksta attēls - EDAVĀRDI izdod jaunu dziesmu "BĒDĪGS" Foto: Kārlis Dambrāns

27.06.2019

Reperis Edavārdi izdodot savu ceturto šī gada singlu “Bēdīgs”. Paralēli darbam studijā, izpildītājs turpina uzstāties visur, kur vien ir atrodams vismaz viens mikrofons un pāris skandu. Jau šonedēļ Edavārdi būs sastopams festivālā LAMPA, diskusijā par repa kultūru.

“Tikai nepārprotiet – es neesmu visu laiku bēdīgs. Neviļus ir sanācis tā, ka lielākā daļa šogad izdoto dziesmu ir ar diezgan melanholisku noskaņu un tas pavisam noteikti nav ar īpašu nolūku. Cik ilgi tas tā turpināsies – to es nemāku teikt. Vienīgais, ko es zinu – ir tas, ka es turpināšu no sava prāta džungļiem iznest ārā jaunas dziesmas,” par savām sajūtām izsakās pats Edavārdi.

“Bēdīgs” pavadījumu radīja latviešu bītmeikeris NiklāvZ. Basa līnijas autors ir Toms Kursītis, savukārt flautu un klavieres iespēlēja Alise Golovacka. Par skaņdarba ierakstu un skaņas apstrādi parūpējās rolands če.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!