Rassell un Sabīnei Berezinai jauns video un dziesma ''Lai nes nost''

Raksta attēls - Rassell un Sabīnei Berezinai jauns video un dziesma ''Lai nes nost'' Publicitātes foto

20.07.2016 / Parmuziku.lv

''Lai nes nost'' ir mākslinieku jaunākais veikums pēc šā gada februārī digitālā formātā izdotā albuma ''Esi kustībā''. Jaunā dziesma ir jautrās un vieglās noskaņās ar enerģisku R&B un Pop-rap skanējumu - kā radīta vasaras ballītēm.

Dziesmas mūzikas autors un producents ir Rassell (Ruslans Kuksinovičs), savukārt sarakstīt tekstu ir piepalīdzējis Rassell domubiedrs Harijs Širmans. Videoklipu filmēja un veidoja Kaspars Kambars, sadarbojoties ar Rassell.

Dziesmas ierakstā un videoklipā piedalījās arī Beth Kevil (Elizabete Kevil), kas ir Sabīnes Berezinas audzēkne "International School of Riga", kur Sabīne pasniedz vokālās nodarbības.

Elizabete, būdama jauna (12), labi repo. Mēs ar Rassell to ievērojām un izlēmām iesaistīt viņu dziesmā,

stāsta Sabīne.

Papildus Elizabete apgūst vokālās dotības populārās mūzikas izpildītāju studijā ''Aprīļa pilieni''.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!