VIDEO: Rassell dzied par greizsirdību

Raksta attēls - VIDEO: Rassell dzied par greizsirdību Publicitātes foto

09.03.2018 / Parmuziku.lv

Pašmāju mūziķis un producents Rassell, īstajā vārdā Ruslans Kuksinovičs, nodod klausītājiem savu jaunāko dziesmu - ''Ревность'' ("Greizsirdība"), kā arī tās videoklipu.

Dziesmas un videoklipa vadmotīvs ir par pāra attiecībām - mīlestību un greizsirdību. Rassell kopā ar savu mīļoto draudzeni jaunajā videoklipā ''Ревность'' simboliski izspēlē greizsirdību attiecībās. Videoklipa stāstā ir apspēlēta situācija, kad kāds no pāra paliek greizsirdīgs pārpratumu dēļ, kas attiecībās ir vairāk vai mazāk neizbēgami.
''Klipā attēlotā ideja daļēji sakrita ar agrāk piedzīvotajiem dzīves notikumiem mūsu attiecību sākuma posmā,'' piebilst Rassell.
Jaunais mūzikas video ir domāts kā turpinājums videoklipam ''Kaila'', kas tika publicēts pagājušā gada vasarā, kā arī filmēts turpat savrupmājā ‘’Pusu Oaze’’ Lietuvā.

Jaunā videoklipa ''Ревность'' režisors, producents un montāžas autors ir Rassell. Operatora darbu veicis Kaspars Kambars ar kuru mūziķis ir sadarbojies jau vairākkārt.
Mūziku un tekstu sarakstījis, kā arī dziesmu producējis Rassell.

Dziesma pieejama lielākajās mūzikas straumēšanas platformās - Spotify, iTunes, Apple Music, Deezer, Google Play, Amazon, Tidal un Bandcamp. Izvēlēties sev piemērotāko mūzikas straumēšanas platformu var ar vienoto linku: https://fanlink.to/E8v
 
 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!