Radošajā telpā “Ideju bode” notiks duo "Peter Levics" koncerts

Raksta attēls - Radošajā telpā “Ideju bode” notiks duo "Peter Levics" koncerts Publicitātes foto

04.08.2016 / Parmuziku.lv

Piektdien, 5.augustā plkst. 20:00 radošajā telpā “Ideju bode” uz koncertu aicina brāļu duo "Peter Levics". Tas būs Māra un Jura Peterlevicu (liepājnieku) instrumentāls koncerts vijoles un ģitāras izpildījumā, kuru saklausāmi klasiskās un folkmūzikas elementi ar indie mūzikas iezīmēm.

Brāļi Peterlevici savu muzikāli radošo darbību ir aizsākuši 90-to gadu beigās indie apvienībā “Tramplīni”.  Vēlāk Juris aktīvi darbojies grupā “The Briefing”.

"Peter Levics" debijas EP “Proletariat sonatas” tika izdots 2012. gadā. Kompozīcija “Proletariat sonata nr. 3” tika iekļauta ASV izdevniecības Mythical records izdotajā kompilācijas albumā “Odyssey of Rapture vol 2”. Savukārt pagājušā gada nogalē tika izdots "Peter Levics" “12 mēnešu svītu” projekta pirmā daļa Vācijas izdevniecības Unperceived records paspārnē. Šis projekts aizsākās kā brāļu muzikāli radošās darbības sistematizācija un publiskošana, taču vislabāk to varētu dēvēt kā muzikālu dienasgrāmatu, kurā duets pauž savu muzikālo iedvesmu gada garumā. Pastarpināti šim projektam, jauns četru kompozīciju EP iznāks šī gada rudenī.

Koncerts notiks radošajā telpā “Ideju bode”, Teodora Breikša ielā 41/41a Jaunliepājā. Ieeja bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!