Liepājas mūzikas un mākslas naktī - ansis, Oriole, Niklāvz, MNTHA un daudzi citi

Raksta attēls - Liepājas mūzikas un mākslas naktī - ansis, Oriole, Niklāvz, MNTHA un daudzi citi Publicitātes foto

19.09.2017 / Parmuziku.lv

Nepieradinātās elektroniskās mūzikas atbalsta kustība 23. septembrī organizē Liepājas "okupāciju" — vietējās mūzikas un mākslinieku nakti Liepājā.

Mūzikas un mākslas nakts norisināsies jaunajā kultūras namā "WISE", Alejas ielā 9, kas tiek rīkota par godu "Dirty Deal Audio" (DDA) jaunās studijas un biroja dibināšanai Liepājā.

Pasākumā ar koncertiem uzstāsies DDA un draugi — ansis, Oriole, Niklāvz, Mr Myster, TV Maskava, MNTHA, komponists Andrejs Gradinārovs, Labais Dāma, Multilux un Bastard Gyzus. Video — VJ INA VARE un LINDA KONONE. Mode — Golf Clayderman.

Jaunā DDA filiāle tiek iekārtota Liepājā, Peldu ielā 10, un tajā būs iespējams strādāt ar plaša spektra skaņu ierakstiem un apstrādi ar jaunākās paaudzes tehnoloģijām. Līdz šim pirmās un vienīgās DDA studijas un darba telpas jeb "HQ" atradās Rīgā, Gaujas ielā 5, Latvijas Mākslinieku savienības (LMS) radošā kvartāla "Kombināts Māksla" jumta stāvā.

Tāpat pasākumā tiks atzīmēta arī jaunā DDA mate tējas dzēriena "dzimšana", kuru pasākuma norises vietā būs iespējams degustēt. Bezalkoholiskais un dabiski enerģētiskais dzēriens tapis Kokmuižas alus darītavā un tā garša radīta speciāli DDA. Dzēriens tuvākajā laikā pieejams dažādās tirdzniecības un atpūtas vietās Latvijā.

Par skaņu pasākumā parūpēsies Cita Abra jeb www.pb.lv. Vakaru vadīs ansis un Labais Dāma.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!