Gada pēdējā darba dienā Radio NABA piedāvā normālās mūzikas Top 100 un prognožu spēli

Raksta attēls - Gada pēdējā darba dienā Radio NABA piedāvā normālās mūzikas Top 100 un prognožu spēli

29.12.2019

Gada pēdējā darba dienā 30. decembrī no plkst. 10.00 līdz 18.00 Latvijas Radio 6 – LU radio NABA FM 95,8 programmā būs iespēja dzirdēt gada aktuālāko kompozīciju apkopojumu “Top 100”, kas veidots atbilstoši radio klausītāju balsojumam visa 2019. gada laikā.

Klausītāji varēs piedalīties arī izsludinātajā prognožu spēlē – uzminēt trīs populārākās kompozīcijas.

Gada nogalē Top 100 ir viena no senākajām Radio NABA tradīcijām, kas šogad radio ēterā notiks jau septiņpadsmito reizi, šo gadu laikā par klausītāju favorītiem ir bijušas tādas muzikālas apvienības kā “Fever Ray”, Moby, Chinawomen, Röyksopp, Beach House, Mogwai, Arcide Fire, The Cure, u.c.  Savukārt 2018. gadā par šī topa pirmās vietas ieguvēju kļuva pašmāju mūziķis, dziesminieks un dzejnieks Imants Daksis. Šogad Radio NABA kā allaž piedāvās plašu un daudzveidīgu jaunākās mūzikas topu gada noslēgumā, vienuviet apkopojot svaigākos un klausītāju novērtētākos skaņdarbus. Programma būs klausāma FM 95,8 Rīgā un tās apkārtnē, bet visur citur portālos naba.lv, LSM.lv un mobilajās lietotnēs.

2019. gada klausītāju 100 iecienītākās dziesmas tiek apkopotas no raidījumiem Radio NABA "Top 25" un "Top 10 LV", kurus šogad vadīja Atis Žagars un Valters Mednieks. Radio NABA "Topi" ēterā skan katru nedēļu piektdienās, ik reizi tajā tiek iekļautas līdz pat desmit jaunām kompozīcijām. "Top 10 LV" apkopotas jaunākās Latvijas izpildītāju kompozīcijas, savukārt "Top 25" paredzēts ārvalstu melodijām.

NABA topos 2019. gada laikā kopā pabijušas 408 aktuālas kompozīcijas, no kurām vairāk nekā 30% ir Latvijas izpildītāju darbi. Kopā par kompozīcijām klausītāji atdevuši gandrīz 42 tūkstošus balsu. Topā pārstāvētas dažādu stilu kompozīcijas, kā arī plašs valstu un valodu spektrs. Apkopojot rezultātus, tiek ņemts vērā balsu skaits, vieta un tas, cik nedēļas kompozīcija atradusies topa sarakstā.

Ar populārāko kompozīciju simtnieku iepazīstinās Radio NABA mūzikas instruktori Jānis Vuguls, Jānis Kazulis, Kaspars Eglītis un Atis Žagars.

No piektdienas plkst. 14.00 līdz pirmdienas plkst. 14.00 klausītāji varēs piedalīties prognožu spēlē naba.lv , mēģinot noteikt tās trīs kompozīcijas, kas ieņems visaugstākās vietas šajā topā. Pieci pareizo atbilžu iesniedzēji, prognozētāji saņems Radio NABA balvas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!