Pyro Trees izdod jaunu singlu Small Talk

Raksta attēls - Pyro Trees izdod jaunu singlu Small Talk Publicitātes foto

08.09.2015 / Parmuziku.lv

Indīroka grupa Pyro Trees piedāvā noklausīties pirmo singlu Small Talk no sava debijas pilnmetrāžas albuma, kas tiks laists klajā novembrī.

2015. gada vasarā, pēc publikas iekustināšanas tādos festivālos kā Laba Daba, Playground un Lietuvas Devilstone, grupa Pyro Trees uzsāka darbu pie pilnmetrāžas albuma ieraksta. Dziesma Small Talk ir pirmais singls, kas tiek publiskots plašākai auditorijai, un pirmā dziesma, ko grupa laiž klajā kopš tās solists un ģitārists Rūdolfs pameta sastāvu.

Uzreiz pēc pirmā singla publicēšanas, Pyro Trees dosies uz Polijas galvaspilsētu Varšavu, kur pārstāvēs Latviju mūzikas konferencē Liveurope. Savukārt, 25. septembrī grupai Pyro Trees ieplānota uzstāšanās Vācijas pilsētā Hamburgā – vienā no lielākajām Eiropas mūzikas industrijas konferencēm Reeperbahn, kas 2015. gadā notiks jau 10. reizi. Līdz šim Reeperbahn konferencē Latviju pārstāvējušas tādas grupas kā Carnival Youth, Triānas Parks, The Sound Poets un Audience Killers.

Dibināta 2011. gada nogalē, Pyro Trees ir indīroka grupa no Rīgas, kas 2015. gada pavasarī izdevusi savu debijas EP. Tās pašreizējā sastāvā ir mūziķi Pēteris Ozols, Didzis Upens, Matīss Kļaviņš un Oskars Tupuriņš.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!