Ar diviem koncertiem Rīgā atgriežas poļu indīmūzikas grupa "Coals"

Raksta attēls - Ar diviem koncertiem Rīgā atgriežas poļu indīmūzikas grupa "Coals" Publicitātes foto

15.03.2017 / Parmuziku.lv

Viena no veiksmīgākajām jaunajām poļu indīmūzikas grupām "Coals” atgriežas Latvijā – 30. martā duets sniegs koncertu bārā "Aleponija”, bet 1. aprīlī – bārā "Pils”.

Iepriekš grupa uzstājusies gan "Positivus” festivālā Salacgrīvā, gan vairākās koncertvietās Rīgā. Tāpat viņi aktīvi koncertējuši daudzviet Eiropā, tostarp "Reeperbahn” festivālā Vācijā, "Iceland Airwaves” festivālā Islandē un citur. Grupa divreiz spēlējusi populārās amerikāņu radio stacijas "KEXP” sesijās.

Kā savas galvenās muzikālās ietekmes avotus grupas dalībnieki min "Spooky Black”, "Soap&Skin”, Dīnu Blantu un "Sigur Ros”. Grupa dibināta 2014. gadā, kad izdots tās debijas ieraksts „Homework EP” un drīzumā gaidāms viņu pirmais pilnmetrāžas albums.

Ieeja uz abiem koncertiem bez maksas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!