Duets DVINES publicē otro singlu

Raksta attēls - Duets DVINES publicē otro singlu Publicitātes foto

05.04.2016 / Parmuziku.lv

Duets DVINES (Anastasija un Katrīne Drozdovičas) klausītāju vērtējumam nodod “Dancefloor” – otro singlu no drīzumā gaidāmā minialbuma.

“Dancefloor” tapis māsām veiksmīgi sadarbojoties ar DJ un mūzikas producentu MAKREE. Dziesma rakstīta pop/house žanrā un tās mūzikas un vārdu autores ir DVINES.  

"Dancefloor" stāsta par pareizās izvēles pieņemšanu - priecīga un aktīva dzīvesveida izvēle pāri pārdzīvojumiem un stresam. “Tās ir atziņas no mūsu pašu personīgās pieredzes, kas vienkāršā formā mēģinātas ielikt dziesmas vārdos. Priecājamies atkal sadarboties ar Makree, un šī dziesma, mūsuprāt, lieliski atbilst optimistiskajam pavasara noskaņojumam,” saka DVINES.

Dziesmas pirmatskaņojums notika 2016.gada 26.martā Lielbritānijas radiostacijā “Diverse FM”.

DVINES ir dvīņumāsu duets, kas zināms, pateicoties savām oriģināldziesmām, dalībai TV šovos, kā arī sadarbībām ar vairākiem deju mūzikas producentiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!