Pašmāju rokgrupa Moontalk publicē singlu "Imitation"

Raksta attēls - Pašmāju rokgrupa Moontalk publicē singlu "Imitation" Publicitātes foto

03.06.2016 / Parmuziku.lv

Grupa Moontalk klausītāju vērtējumam nodod savu otro singlu ar nosaukumu “Imitation” no pērn izdotā “Moontalk EP”.

Tas atspoguļo pārejas posmu no salīdzinoši vieglas un dejiski romantiskas indie-rokmūzikas uz krietni nopietnāku, daudzslāņaināku un pārliecinošāku skanējumu.

Dziesma "Imitation" piedzīvojusi aranžijas maiņu un nedaudz atšķiras no pirmreizējās versijas, padarot to draudzīgāku radio formātam.

"Dziesma “Imitation” ir par cilvēka vēlmēm un iedomām, kas rodas, iekārojot nesasniedzamo. Un, iespējams, daudzi sapņi, jūtas un iepazīšanās nav īstenotas tikai tāpēc, ka pakļaujamies ierobežojumiem, ko visbiežāk esam sev noteikuši paši," tā grupa komentē jaunāko singlu.

Pēc vairākiem ziemā nospēlētajiem akustiskajiem koncertiem, savu jauno koncertsezonu Moontalk uzsāks vasaras karstākajā mēnesī, kad viņus varēs sastapt 2. jūlijā Ežīša 6 gadu dzimšanas dienas svinībās. Tam sekos uzstāšanās atsevišķos mūzikas festivālos, kā arī klubos Rīgā un Viļņā, un citās Baltijas pilsētās. Koncertprogrammas lielāko daļu veidos jaunas dziesmas no ziemā gaidāmā grupas albuma.

Sekot līdzi notikumiem var grupas Facebook lapā: facebook.com/moontalkband .

Grupu Moontalk 2014. gadā nodibināja tās vokālists un mūzikas autors Modris Skaistkalns, pieaicinot ģitāristu un aranžētāju Reini Briģi, kā arī mūzikas zemāko skaņu pārvaldītāju Edgaru Spuru. 2015. gada vasarā grupai pievienojās bundzinieks Krišs Kapostiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!