Prezentēs unikālus grupas Sīpoli ierakstus

Raksta attēls - Prezentēs unikālus grupas Sīpoli ierakstus Publicitātes foto

19.10.2015 / Parmuziku.lv

22. oktobrī pl. 19.00 koncertzālē Rīga notiks grupas Sīpoli koncertalbuma un DVD Sīpoli. Koncerts Dzintaros prezentācija, kuras laikā uz lielā ekrāna būs iespējams noskatīties koncerta ierakstu.

2012. gada augustā Dzintaru koncertzālē notika grupas Sīpoli koncerts. Lai arī grupas vēsture ir mērāma vairāk nekā 30 gadu garumā, šis bija pirmais un vienīgais  grupas koncerts Dzintaros. Koncerta norise tika iemūžināta audio un video ierakstā.

Koncerta CD un DVD sagatavošanā savu roku pielika mūžībā aizgājušais grupas solists Niks Matvejevs – viņš veidoja audio ieraksta pēcapstrādi, bet koncertā līdzās Nikam uz skatuves  bija Mārtiņš Brauns, Aivars Gudrais, Juris Helvigs, Tālis Gžibovskis, Zane Gudrā un Ieva Sutugova.

Koncertā Dzintaros atskaņojām izlasi no mūsu repertuāra – tur skanēja gan fragments no cikla Lielais Alberts, gan Mauglis, gan dziesmas ar Ojāra Vācieša vārdiem. Neizpalika arī DvēselīteMammu, es gribu un citas dziesmas, ko skatītāji pieprasīja koncerta piedevās,

teic komponists Mārtiņš Brauns.

Godinot Nika Matvejeva piemiņu un grupu Sīpoli, ikviens grupas daiļrades cienītājs tiek aicināts ceturtdien pl. 19.00 uz koncertzāli Rīga, kur pēc albumu atvēršanas ceremonijas klātesošajiem uz lielā ekrāna bez maksas būs iespēja noskatīties visu šo 2012. gada koncertu.

Gaidāmi arī īpaši pārsteigumi no Mārtiņa Brauna un Ievas Sutugovas.

Prezentācijas laikā par īpašu cenu būs iegādājami ierobežotā tirāžā izdotie CD un DVD. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!